Kapat
 • anasayfa
 • Sepetim
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 • Bize Ulaşın
sevenspikes.themes.elektronik.common.navigation
DUYURU:

Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:30-18:00 arasıdır. Siparişlerinizi en geç 15:30'a kadar geçmenizi rica ederiz, 15:30'dan sonra gelen siparişler ertesi gün sevk edilecektir, iyi çalışmalar dileriz.

 

8,8013

İptal ve İade Koşulları

KPT Otomotiv San.Tic. Ltd. Şti. tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasaca belirlenmiş süreden daha erken ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

KPT Otomotiv San.Tic. Ltd. Şti.'dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde iade edilebilir.

 

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

 • Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
 • Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
 • Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
 • İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
 • Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
 • İadesi yapılacak olan ürünler, KPT Otomotiv San.Tic. Ltd. Şti.in siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

Bir ürünün/siparişin iptal edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şarta bağlıdır:

     İnternet sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizin Kpt Otomotiv tarafından en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Siparişiniz tarafınıza teslim edildikten en geç 3 iş günü içerisinde b2b.kptotomotiv.com.tr websitemiz üzerinden bizim ile irtibata geçerek siparişinizi hiçbir mazeret bildirmeksizin iptal edebilir ; 7 iş günü içerisinde ürünleri kargo ücretini tarafınızca karsılanarak iletişim bölümünde yer alan adreslere kargolayabilirsiniz.